Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1314D-2A

Casio MTP-1314D-2A
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-1314D-2A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 45 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio MTP-1314D-2A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1558 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:45 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,790den
2,843den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1009 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336