Menu
КОШНИЧКА

ОГРЛИЦИ

Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0021a
-20 %
Brand: CDF JEWELRY Model: s0021a
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0021a - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -50%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Кристална, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм..
4,490.00ден 3,590.00ден
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0031 Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0031
-20 %
Brand: CDF JEWELRY Model: s0031
Елени Кристал комплет огрлица и обетки s0031 - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- ВИД НА КАМЕН:Swarovski Kristal, Попуст Накит:Попуст -50%, БОЈА НА КРИСТАЛ:Бермуда Блу, Материјал на накит:Родиум/челик, Должина на Ланче:45 + 5 = 50 мм..
4,490.00ден 3,592.00ден
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)