Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1314D-7A


MTP-1314D-7A
MTP-1314D-7A
MTP-1314D-7A
-25 %
MTP-1314D-7A
MTP-1314D-7A
MTP-1314D-7A
Casio MTP-1314D-7A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 45 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1314D-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1559 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:45 mm, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,490.00den
3,367.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: MTP-1314D-7A
141 прегледи
Ознаки: casio, mtp-1314d-7a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271