Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1314D-1A

Casio  MTP-1314D-1ACasio
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1314D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1314D-1A---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:45 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,790.00ден
2,653.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2675 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336