Menu
КОШНИЧКА

CASIO LTP-VT01G-2B


LTP-VT01G-2B
AKCIJA -40 %
CASIO LTP-VT01G-2B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште 34 mm
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
CASIO LTP-VT01G-2B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3506 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:40%-Попуст, Големина на Кукиште:34 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:5 bar, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
5,190.00den
3,114.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-VT01G-2B
140 прегледи
Ознаки: casio, ltp-vt01g-2b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271