Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-2069L-7A2


LTP-2069L-7A2
LTP-2069L-7A2
-25 % Нема на залиха
LTP-2069L-7A2
LTP-2069L-7A2
Casio LTP-2069L-7A2
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 Датум,Три Стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 31 mm
Боја на РемчеСина
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-2069L-7A2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3189 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:31 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:12/24 Датум,Три Стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,990.00den
3,742.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-2069L-7A2
12 прегледи
Ознаки: casio, ltp-2069l-7a2

Локација Тц Буњаковец тел 078237271