Menu
КОШНИЧКА

Casio W-735H-2A

Casio  W-735H-2ACasio
· -30 %
Casio W-735H-2A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 48 мм
Боја на Ремче Сина
Боја на Кукиште Сина
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Дигитален
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio Casio  W-735H-2A - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:48 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:10 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,990.00ден
2,793.00ден
Извести ме за попуст
  • : На залиха
  • Brand: CASIO
2434 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336