Menu
КОШНИЧКА

Casio W-735H-1B

Casio W-735H-1B
. -25 %
Casio W-735H-1B
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 48 мм
Боја на Ремче Сина
Боја на Кукиште Сина
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Дигитален
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio W-735H-1B - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2587 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:48 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сина, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Сина, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,990den
2,993den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1023 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336