Menu
КОШНИЧКА

Casio MWA-100H-1A

Casio MWA-100H-1A
. -25 %
Casio MWA-100H-1A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 52 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналогно/Дигитален
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio MWA-100H-1A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2682 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:52 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,490den
2,618den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1027 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336