Menu
КОШНИЧКА

Casio W-218H-8A

Casio W-218H-8A
. -25 %
Casio W-218H-8A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Дигитален
Форма на Кукиште Коцка
Водоотпорност 10 bar
Casio W-218H-8A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2719 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,590den
1,943den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1023 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336