Menu
КОШНИЧКА

Casio MW-240-7E3

MW-240-7E3
. -25 %
Casio MW-240-7E3
Податоци за часовник
Пол ДЕТСКИ,ЖЕНСКИ,МАШКИ,Унисекс
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Црна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio MW-240-7E3 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2722 Пол:ДЕТСКИ,ЖЕНСКИ,МАШКИ,Унисекс, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
1,790den
1,343den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
4458 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio vintage

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336