Menu
КОШНИЧКА

CASIO MTP-VT01L-7B1


MTP-VT01L-7B1
-25 % Нема на залиха
CASIO MTP-VT01L-7B1
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеПлава
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
CASIO MTP-VT01L-7B1 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2960 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Плава, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
3,490.00den
2,617.50den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1004 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-vt01l-7b1

Локација Тц Буњаковец тел 078237271