Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-VT01B-7b


MTP-VT01B-27b
MTP-VT01B-27b
-40 % Нема на залиха
MTP-VT01B-27b
MTP-VT01B-27b
Casio MTP-VT01B-7b
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-VT01B-7b -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3221 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:40%-Попуст, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
5,590.00den
3,354.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1013 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-vt01b-7b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271