Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-VD300D-7E


MTP-VD300D-7E
MTP-VD300D-7E
MTP-VD300D-7E
-25 % Нема на залиха
MTP-VD300D-7E
MTP-VD300D-7E
MTP-VD300D-7E
Casio MTP-VD300D-7E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-VD300D-7E -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3196 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:45 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
5,390.00den
4,042.50den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1005 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-vd300d-7e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271