Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-VD02D-1E


MTP-VD02D-1E
MTP-VD02D-1E
MTP-VD02D-1E
-25 % Нема на залиха
MTP-VD02D-1E
MTP-VD02D-1E
MTP-VD02D-1E
Casio MTP-VD02D-1E
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-VD02D-1E -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3031 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:40 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
4,390.00den
3,290.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1010 Прегледи
Ознаки: casio, mtp-vd02d-1e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271