Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-V006D-1B


MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
-25 % Нема на залиха
MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
MTP-V006D-1B
Casio MTP-V006D-1B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-V006D-1B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3033 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:40 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,390.00den
3,292.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: MTP-V006D-1B
29 прегледи
Ознаки: casio, mtp-v006d-1b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271