Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1335D-2A

MTP-1335D-2A
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1335D-2A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 38 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
casio-mtp-1335d-2a-besplatna-isporaka-za-eden-den-na-domasna-adresa-orginalno-fabrichko-pakuva-e-pol-mashki-remche-chelik-popusti-chasovnici-popust-30-golemina-na-kukishte-38-mm-garanci-a-2-godini-bo-a-na-kukishte-srebrena-forma-na-kukishte-okruglo-tip-na-mehanizam-analogen-bo-a-na-remche-srebrena-vodootpornost-5-bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
4,290ден
3,003ден
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
3 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336