Menu
КОШНИЧКА

Casio Mtp-1303pl-2av


Mtp-1303pl-2av
-25 % Нема на залиха
Casio Mtp-1303pl-2av
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio Mtp-1303pl-2av -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1704 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:40 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,990.00den
2,992.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: Mtp-1303pl-2av
17 прегледи
Ознаки: casio, mtp-1303pl-2av

Локација Тц Буњаковец тел 078237271