Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1303PL-7B


MTP-1303PL-7B
MTP-1303PL-7B
MTP-1303PL-7B
AKCIJA -30 %
MTP-1303PL-7B
MTP-1303PL-7B
MTP-1303PL-7B
Casio MTP-1303PL-7B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолМАШКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MTP-1303PL-7B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1554 Пол:МАШКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:40 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
4,190.00den
2,933.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: MTP-1303PL-7B
743 прегледи
Ознаки: casio, mtp-1303pl-7b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271