Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1302PD-1A1

Casio MTP-1302PD-1A1
-25 % Нема на залиха
Casio MTP-1302PD-1A1
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 41 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio MTP-1302PD-1A1 - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2061 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:41 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,490den
2,618den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1022 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336