Menu
КОШНИЧКА

Casio MTP-1141A-1A

Casio MTP-1141A-1ACasio
-30 % Нема на залиха
Casio MTP-1141A-1A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 37 мм
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 5 bar
Casio MTP-1141A-1A - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:37 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Кварцен, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,590.00ден
1,813.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2006 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336