Menu
КОШНИЧКА

Casio MQ-24S-4B


MQ-24S-4B
MQ-24S-4B
-25 %
MQ-24S-4B
MQ-24S-4B
Casio MQ-24S-4B
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 35 mm
Боја на РемчеВиолетова
Боја на КукиштеВиолетова
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio MQ-24S-4B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3166 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:35 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Виолетова, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Виолетова, Водоотпорност:wr, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
1,990.00den
1,492.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: MQ-24S-4B
210 прегледи
Ознаки: casio, mq-24s-4b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271