Menu
КОШНИЧКА

Casio MDV-107-1A1


MDV-107-1A1
MDV-107-1A1
-25 %
MDV-107-1A1
MDV-107-1A1
Casio MDV-107-1A1
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност20 bar
Casio MDV-107-1A1 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3301 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:44 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:20 bar, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
7,490.00den
5,617.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: MDV-107-1A1
253 прегледи
Ознаки: casio, mdv-107-1a1

Локација Тц Буњаковец тел 078237271