Menu
КОШНИЧКА

Casio MDV-10-1a1


MDV-10-1a1
MDV-10-1a1
. BLACK FRIDAY -40 %
MDV-10-1a1
MDV-10-1a1
Casio MDV-10-1a1
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 40%-Попуст
Големина на Кукиште 39 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio MDV-10-1a1 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3433 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:40%-Попуст, Големина на Кукиште:39 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
7,290.00den
4,374.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: MDV-10-1a1
602 прегледи
Ознаки: casio, mdv-10-1a1

Локација Тц Буњаковец тел 078237271