Menu
КОШНИЧКА

Casio LWA-300H-2E


LWA-300H-2E
LWA-300H-2E
LWA-300H-2E
-25 % Нема на залиха
LWA-300H-2E
LWA-300H-2E
LWA-300H-2E
Casio LWA-300H-2E
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 42 mm
Боја на РемчеПлава
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio LWA-300H-2E -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3164 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:42 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Плава, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LWA-300H-2E
20 прегледи
Ознаки: casio, lwa-300h-2e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271