Menu
КОШНИЧКА

CASIO LTP-VT01L-7B2


LTP-VT01L-7B2
LTP-VT01L-7B2
-25 % Нема на залиха
LTP-VT01L-7B2
LTP-VT01L-7B2
CASIO LTP-VT01L-7B2
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 34 mm
Боја на РемчеКафенa
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
CASIO LTP-VT01L-7B2 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2957 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:34 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,490.00den
2,617.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-VT01L-7B2
18 прегледи
Ознаки: casio, ltp-vt01l-7b2

Локација Тц Буњаковец тел 078237271