Menu
КОШНИЧКА

CASIO LTP-V005L-1B


LTP-V005L-1B
LTP-V005L-1B
-25 % Нема на залиха
LTP-V005L-1B
LTP-V005L-1B
CASIO LTP-V005L-1B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 29 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
CASIO LTP-V005L-1B -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3024 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:29 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,242.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-V005L-1B
17 прегледи
Ознаки: casio, ltp-v005l-1b

Локација Тц Буњаковец тел 078237271