Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-V007L-7E1


LTP-V007L-7E1
LTP-V007L-7E1
-30 % Нема на залиха
LTP-V007L-7E1
LTP-V007L-7E1
Casio LTP-V007L-7E1
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 22 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-V007L-7E1 -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1530 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:22 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално, Функции на Часовник:Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,813.00den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-V007L-7E1
17 прегледи
Ознаки: casio, ltp-v007l-7e1

Локација Тц Буњаковец тел 078237271