Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-V005GL-7b

LTP-V005GL-7b
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-V005GL-7b
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм,30 мм
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-V005GL-7b -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2114 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Кожа, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:29 мм.30 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Кафенa, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
2,690den
2,018den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
507 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271