Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-V005D-4B

LTP-V005D-4B
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V005D-4B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште29 мм
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-V005D-4B -- --Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување, -- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:29 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Аналоген, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,890ден
2,023ден
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
3058 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336