Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-V002D-7A

Casio LTP-V002D-7ACasio
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-V002D-7A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 25 мм
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-V002D-7A - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:25 мм, Гаранција:2 Години, Тип на механизам:Кварцен, Водоотпорност:5 bar

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
3,090.00ден
2,163.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2005 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336