Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1391D-7A2

Casio  LTP-1391D-7A2Casio
. -30 %
Casio LTP-1391D-7A2
Податоци за часовник
Вид на камен Swarovski Kristal
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште30 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-1391D-7A2---Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување-Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:30 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar, Вид на камен:Swarovski Kristal

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
6,690.00ден
4,683.00ден
Извести ме за попуст
  • : На залиха
  • Brand: CASIO
2444 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336