Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1310PD-2B

Casio LTP-1310PD-2B
. -25 %
Casio LTP-1310PD-2B
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 28 мм
Боја на Ремче Сребрена
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
Casio LTP-1310PD-2B - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 2734 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:28 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:5 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
3,090den
2,318den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1014 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336