Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1234PG-7A


LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
-25 % Нема на залиха
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
Casio LTP-1234PG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште32 X 22 мм
Боја на РемчеЗлатна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Casio LTP-1234PG-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3193 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:32 X 22 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Златна, Водоотпорност:5 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
4,590.00den
3,440.00den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1003 Прегледи
Ознаки: casio, ltp-1234pg-7a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271