Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1128G-7B

Casio  LTP-1128G-7BCasio
Casio  LTP-1128G-7BCasio
-30 % Нема на залиха
Casio  LTP-1128G-7BCasio
Casio  LTP-1128G-7BCasio
Casio LTP-1128G-7B
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 28 мм
Боја на Ремче Сребрена/Златна
Боја на Кукиште Златна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност wr
Casio LTP-1128G-7B - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:28 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Златна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Сребрена/Златна, Водоотпорност:wr

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,990.00ден
2,093.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2002 Прегледи
Ознаки: casovnici, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336