Menu
КОШНИЧКА

Casio LTP-1094E-7A


LTP-1094E-7A
LTP-1094E-7A
LTP-1094E-7A
-25 % Нема на залиха
LTP-1094E-7A
LTP-1094E-7A
LTP-1094E-7A
Casio LTP-1094E-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 24 mm
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio LTP-1094E-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 1998 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Природна Кожа, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:24 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сребрена, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:wr Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,942.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LTP-1094E-7A
19 прегледи
Ознаки: casio, ltp-1094e-7a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271