Menu
КОШНИЧКА

Casio LRW-200HS-7E


LRW-200HS-7E
-25 %
Casio LRW-200HS-7E
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 35 mm
Боја на РемчеПрозирна
Боја на КукиштеПрозирна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio LRW-200HS-7E -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3570 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:35 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Прозирна, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Прозирна, Водоотпорност:wr, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,390.00den
2,542.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LRW-200HS-7E
309 прегледи
Ознаки: casio, lrw-200hs-7e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271