Menu
КОШНИЧКА

Casio LRW-200HS-4E


Casio  LRW-200HS-4E
-25 % Нема на залиха
Casio LRW-200HS-4E
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 35 mm
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеРозева
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Casio LRW-200HS-4E -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3568 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:35 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Розева, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Розева, Водоотпорност:wr, Функции на Часовник:Датум, Три стрелки Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
3,290.00den
2,467.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: Casio LRW-200HS-4E
161 прегледи
Ознаки: casio, lrw-200hs-4e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271