Menu
КОШНИЧКА

Casio LF-20W-8A


LF-20W-8A
LF-20W-8A
-25 % Нема на залиха
LF-20W-8A
LF-20W-8A
Casio LF-20W-8A
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка, Тајмер
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 38 x 34 mm
Боја на РемчеБела
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност3 bar
Casio LF-20W-8A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3429 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:38 x 34 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Бела, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Бела, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Акрилно, Осветлување:LED светло, Функции на Часовник:12/24 часа, LED светло, Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка, Тајмер Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,242.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: LF-20W-8A
17 прегледи
Ознаки: casio, lf-20w-8a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271