Menu
КОШНИЧКА

Casio La-20WHS-7A


La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
-25 % Нема на залиха
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
Casio La-20WHS-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 x 35 мм
Боја на РемчеПрозирна
Боја на КукиштеПрозирна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
Casio La-20WHS-7A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3171 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:31 x 35 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Прозирна, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Прозирна, Водоотпорност:wr, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,942.50den
  • : Нема на залиха
  • Brand: Casio
1009 Прегледи
Ознаки: casio, la-20whs-7a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271