Menu
КОШНИЧКА

Casio La-20WHS-4A


La-20WHS-4A
La-20WHS-4A
La-20WHS-4A
La-20WHS-4A
-25 % Нема на залиха
La-20WHS-4A
La-20WHS-4A
La-20WHS-4A
La-20WHS-4A
Casio La-20WHS-4A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 31 x 35 mm
Боја на РемчеРозева
Боја на КукиштеРозева
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
Casio La-20WHS-4A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3170 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:31 x 35 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Розева, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Розева, Водоотпорност:wr, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,942.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: La-20WHS-4A
22 прегледи
Ознаки: casio, la-20whs-4a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271