Menu
КОШНИЧКА

Casio LA-20WH-1C

Casio  LA-20WH-1CДетски
-30 % Нема на залиха
Casio LA-20WH-1C
Податоци за часовник
Пол М
Ремче Каучук/силикон/гума
Попусти Часовници Попуст -30%
Големина на Кукиште 31 мм
Боја на Ремче Црна
Боја на Кукиште Црна
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Правоаголник
Водоотпорност wr
Casio LA-20WH-1C - - Бесплатна испорака за еден ден на домасна адреса-Оргинално фабричко пакување- Пол:М, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:Попуст -30%, Големина на Кукиште:31 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Правоаголник, Тип на механизам:Кварцен, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:wr

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
Dynamic Content for module_id = 384
2,190.00ден
1,533.00ден
Извести ме за попуст
  • : Нема на залиха
  • Brand: CASIO
2006 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336