Menu
КОШНИЧКА

Casio F-91WS-8e


F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
. -25 %
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
F-91WS-8e
Casio F-91WS-8e
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште33 мм
Боја на РемчеПрозирна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
Casio F-91WS-8e -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3036 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:33 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Сива, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Прозирна, Водоотпорност:wr, Тип на Стакло :Акрилно, Осветлување:LED светло Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
2,690.00den
2,017.50den
  • : На залиха
  • Brand: Casio
1058 Прегледи
Ознаки: casio, f-91ws-8e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271