Menu
КОШНИЧКА

Casio F-91WS-7E


F-91WS-7E
F-91WS-7E
F-91WS-7E
-25 %
F-91WS-7E
F-91WS-7E
F-91WS-7E
Casio F-91WS-7E
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникАларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка
ПолЖЕНСКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 33 mm
Боја на РемчеПрозирна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеПрозирна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
Casio F-91WS-7E -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2969 Пол:ЖЕНСКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:33 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Прозирна, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Прозирна, Водоотпорност:wr, Тип на Стакло :Акрилно, Осветлување:LED светло, Функции на Часовник:Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
2,690.00den
2,017.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: F-91WS-7E
214 прегледи
Ознаки: casio, f-91ws-7e

Локација Тц Буњаковец тел 078237271