Menu
КОШНИЧКА

Casio F-91W-1Y


F-91W-1Y
F-91W-1Y
F-91W-1Y
. -25 %
F-91W-1Y
F-91W-1Y
F-91W-1Y
Casio F-91W-1Y
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникАларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 33 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоАкрилно
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорност3 bar
Casio F-91W-1Y -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2823 Пол:МАШКИ, Ремче:Каучук/силикон/гума, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:33 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Црна, Форма на Кукиште:Коцка, Тип на механизам:Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:3 bar, Тип на Стакло :Акрилно, Осветлување:LED светло, Функции на Часовник:Аларм, Датум, Ден во неделата, Дигитален, Календар, Стоперка Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
1,590.00den
1,192.50den
  • Brand.: Casio
  • Model: F-91W-1Y
641 прегледи
Ознаки: casio, f-91w-1y

Локација Тц Буњаковец тел 078237271