Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFV-570D-1A

EFV-570D-1A
-25 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-570D-1A
Податоци за часовник
Пол МАШКИ
Ремче Челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 44 мм
Боја на Ремче Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 10 bar
Casio Edifice EFV-570D-1A - Бесплатна испорака на домашна адреса .Оргиналнофабричко пакување - 1695 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:44 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
8,390den
6,293den
3632 Прегледи
Ознаки: edifice, casio

Локација Тц Буњаковец тел 078237271

Локација Кисела Вода тел 076780336