Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFV-550gy-8a

EFV-550gy-8a
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-550gy-8a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеТемно Сива
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеТемно Сива
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFV-550gy-8a -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 2115 Пол:МАШКИ, Ремче:Челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:47 мм, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Темно Сива, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Темно Сива, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
10,490den
7,343den
510 Прегледи

Локација Тц Буњаковец тел 078237271