Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice EFV-540DC-1C


EFV-540DC-1C
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-540DC-1C
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 44 mm
Боја на РемчеGray ion plated band,Сива
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеGray ion plated case,Сива
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice EFV-540DC-1C -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3566 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:44 mm, Гаранција:2 Години, Боја на Кукиште:Gray ion plated case.Сива, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Gray ion plated band.Сива, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
10,290.00den
7,203.00den
1079 прегледи
Ознаки: casio, edifice, efv-540dc-1c

Локација Тц Буњаковец тел 078237271