Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice ECB-40DC-1A


ECB-40DC-1A
-30 %
Casio Edifice ECB-40DC-1A
Податоци за часовник
Функции на Часовник12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Илуминација, Индикатор на распоред, Календар, Меморија на извозени кругови(200), Повеќејазично мени, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
BLUETOOTH BLUETOOTH 4.0
Големина на Кукиште 49 mm
Поврзување SMART ACCESS TECHNOLOGY
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналогно/Дигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice ECB-40DC-1A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3561 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:30%-Попуст, Големина на Кукиште:49 mm, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналогно/Дигитален, Боја на Ремче:Црна, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално, Осветлување:LED светло, BLUETOOTH:BLUETOOTH 4.0, Поврзување:SMART ACCESS TECHNOLOGY, Функции на Часовник:12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Илуминација, Индикатор на распоред, Календар, Меморија на извозени кругови(200), Повеќејазично мени, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Day
Hour
Min
Sec
14,290.00den
10,003.00den
424 прегледи
Ознаки: casio, edifice, ecb-40dc-1a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271