Menu
КОШНИЧКА

Casio Edifice ECB-30D-2A


ECB-30D-2A
ECB-30D-2A
ECB-30D-2A
ECB-30D-2A
. -30 %
ECB-30D-2A
ECB-30D-2A
ECB-30D-2A
ECB-30D-2A
Casio Edifice ECB-30D-2A
Податоци за часовник
BLUETOOTH BLUETOOTH 4.0
ПоврзувањеSMART ACCESS TECHNOLOGY
Функции на Часовник12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Индикатор на распоред, Календар, Повеќејазично мени, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Casio Edifice ECB-30D-2A -Сите модели имаат БЕСПЛАТНА испорака на домашна адреса .Со секој модел добивате ОРГИНАЛНО ФАБРИЧКО пакување - 3293 Пол:МАШКИ, Ремче:Не'рѓосувачки челик, Попусти Часовници:25%-Попуст, Големина на Кукиште:49 мм, Гаранција:2 Години, Форма на Кукиште:Округло, Тип на механизам:Аналоген, Боја на Ремче:Сребрена, Водоотпорност:10 bar, Тип на Стакло :Минерално, Осветлување:LED светло, BLUETOOTH:BLUETOOTH 4.0, Поврзување:SMART ACCESS TECHNOLOGY, Функции на Часовник:12/24 часа, BLUETOOTH 4.0, LED светло, SMART ACCESS TECHNOLOGY, Аларм, Датум, Две стрелки, Ден во неделата, Индикатор на распоред, Календар, Повеќејазично мени, Светско време, Стоперка, Тајмер, Хронограф Часовници

Напиши мислење

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите мислење
1
Dynamic Content for module_id = 384
Day
Hour
Min
Sec
11,890.00den
8,323.00den
1280 Прегледи
Ознаки: casio, edifice, ecb-30d-2a

Локација Тц Буњаковец тел 078237271